1. SC Bohumín 98 - házená

Z Vršovic bez bodu, v Bohumíně čekají Bohunice

Publikováno: 22.4.2024

Po třítýdenní pauze se opět roztočil kolotoč ženských házenkářských soutěží včetně první ligy žen. Bohumínské ženy vyrazily 21. dubna tentokrát na hřiště třetího týmu soutěže a to do pražských Vršovic.

Od začátku utkání to spíše vypadalo, že bohumínská děvčata přijela do Prahy okukovat historické památky a ne odehrát utkání, které mohlo rozhodnout dvě kola před koncem soutěže o jistém nejméně druhém místě v soutěži pro bohumínský celek.

Pražanky vstoupily do utkání jako uragán a než se vůbec naše děvčata rozkoukala, byl stav utkání 10:3 pro domácí. I přes veškerou snahu se zápasem něco udělat, demolice bohumínského týmu pokračovala.

Poločasový výsledek 20:10 hovořil za vše. Ani druhý poločas nebyl z naší strany ve znamení zlepšení výkonu. Skvělé hrající soupeř a náš velmi špatný až žalostný výkon dospěl až k výsledku 35:23.

"Utkání se nám nepovedlo v žádném směru a porážka byla velmi krutá, ale spravedlivá. Nezbývá nic jiného než toto utkání hodit za hlavu a připravit se na sobotní domácí utkání s brněnskými Bohunicemi"
, uvedl trenér Petr Vachtarčík.

Nejlepší střelkyně: Michalíková Alžběta 8/1, Vachtarčíková Karolína 4/1, Planková Barbora 4/0