1. SC Bohumín 98 - házená

Topící se Velké Meziříčí potrápilo ženy Bohumína

Publikováno: 18.3.2024

K dalšímu utkání I. ligy žen bohumínská děvčata 16. března zavítala na palubovku Velkého Meziříčí.
Domácí tým je momentálně na posledním místě ligové tabulky, ale mocně finišuje v boji o záchranu a v posledních čtyřech utkáních zvítězil.

Od počátku utkání bylo vidět, že domácí děvčata se herně a fyzicky hodně zlepšila. První poločas, ale byl i tak v režii našich děvčat, kdy jsme se dostali až do šesti brankového vedení. V závěru první půle, kdy jsme hrály přesilovou hru tak na místo vstřelení gólu jsme inkasovaly a do kabin se šlo za stavu 14:10 pro náš tým.

Děvčata VelMezu nesložila zbraně a do druhého poločasu opět vstoupila velmi dobře a k tomu se naše děvčata opět potýkala se špatnou střeleckou formou. Náš náskok se v závěru utkání ztenčil na dva góly, ale nakonec jsme uhájily vítězství 23:20. Pro všechny hráčky je to velké varování před podceněním jakéhokoliv soupeře z nižších pater ligové tabulky.

Příští týden 24. března zajíždíme do Havlíčkova Brodu, který se také pohybuje v sestupových vodách a bude mocně bojovat o zachování ligové příslušnosti.

Nejlepší střelkyně: Vachtarčíková Karolína 4/1, Planková Barbora  4/0, Mucková Adéla  4/1