1. SC Bohumín 98 - házená

Ženy vyhrály v Havlíčkově Brodu a jsou stále na čele

Publikováno: 26.3.2024

Dne 24. března vyrazila naše děvčata na palubovku týmu žen z Havlíčkova Brodu potvrdit roli favorita, což se v plné míře naplnilo.

Z počátku utkání naše ženy kupily zbytečné technické chyby a tak byla první půlka prvního poločasu v režii domácích, které vedly :3.
Od 13 minuty se naše děvčata uklidnila a s přesnila hru. Do konce poločasu se stav otočil a do kabin se šlo za stavu 7:11 už v náš prospěch.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a soupeři povolili vstřelit první branku druhého poločasu až v šesté minutě a my jsme do té doby skórovaly už třikrát.

Utkání jsme měli po celou doby pevně ve svých rukou, větší rozdíl ve skóre nás stálo hned několik zbytečných vyloučení a dvakrát jsme hráli i ve čtyřech, uvedl trenér bohumínských žen Petr Vachtarčík.

Konečný výsledek 18:26 potvrdil postavení obou týmu v tabulce pravdy, kdy tým Havlíčkova Brodu bojuje o záchranu a naše děvčata o vítězství v první lize.

Nejlepší střelkyně: Vachtarčíková Karolína  6/3, Mikolajková Marie  4/0, Kusinová Marie  4/0

V ligové soutěži je nyní přestávka z důvodu Velikonočních svátků a následné reprezentační pauze.
Naše děvčata tedy až 21. dubna jedou zřejmě k rozhodujícímu utkání na palubovku třetího týmu tabulky Sokol Vršovice.