1. SC Bohumín 98 - házená

Na výjezdu se zrodila první remíza sezóny

Publikováno: 22.2.2024

Do pražských Hostivic se vydaly naše ženy 18. února v rámci 15. kola I. ligy žen.
Po náročném cestování naše děvčata nevstoupila do utkání úplně dobře a v 7 minutě jsme prohrávaly o dvě branky. S přibývajícím časem se holky otřepaly s únavy související s cestování a utkání otočily a získaly až čtyř gólový náskok, který se na konci první půle ztenčil na rozdíl dvou branek 10:12.

Ve druhém poločase holky opět přidaly a až do 20 minuty jsme vedly o čtyři branky.
Po té se však začaly dít nemilé věci, koncert neproměněných šancí upravil stav utkání na 23:24 ještě v náš prospěch, ale vše vygradovalo při naší vlastní přesilové hře, kdy jsme si mohly pojistit vedení, ale místo toho jsme dvakrát inkasovaly a domácí tým se dostal v čase 59:28 do vedení 25:24.
Následoval náš oddechový čas a po něm v čase 59:54 Alena Lešková vyrovnala na konečných 25:25.

Navzdory ztráty bodu jsme se v tabulce pravdy posunuli na druhé místo za rezervní tým DHK Baníku Most.

Další utkání odehrajeme na domácí palubovce s týmem TJ Jiskra Otrokovice a potřebovaly bychom velkou podporu z hlediště – a tak prosíme všechny fanoušky bohumínské házené, aby dorazili v neděli v 15:00 hodin do haly Bospor.

Nejlepší střelkyně v utkání : Vachtarčíková Karolína 7/1, Michalíková Alžběta 4, Gižová Eva 3, Lešková Alena 3