1. SC Bohumín 98 - házená

Ženy potvrdily roli favorita, zdolaly SK UP Olomouc

Publikováno: 14.2.2024

V sobotu 10. února odehrály další utkání bohumínské ženy na domácí palubovce proti týmu SK UP Olomouc.
Domácí tým vstoupil do utkání v roli favorita a po celou dobu zápasu diktoval tempo hry a postupně navyšoval skóre, které se v poločase zastavilo na stavu 14:8.

I do druhého poločasu naše děvčata vstoupila koncentrovaně a neustále navyšovala skóre až ke konečnému stavu 29:16.

Trenér Petr Vachtarčík uvedl, že je velmi spokojen s obrannou hrou týmu a výkony brankářek, kdy v posledních třech utkáních dostaly postupně jen 19, 17 a 16 branek a s úsměvem vyslovil přání, aby tento klesající trend udržely co nejdéle.

Další pozitivní zprávou do dalších utkání je, že všechny hráčky v poli vsítily minimálně jednu branku.

K dalšímu utkání zajíždíme 18. února do pražských Hostivic.

Nejlepší střelkyně v utkání : Vachtarčíková Karolína 7/2, Gižová Eva 4, Desortová Kristýna 3/1, Klimková Natálie 3