1. SC Bohumín 98 - házená

Ženy zůstaly na podzim v domácí hale neporažené!

Publikováno: 25.1.2024

V novém kalendářním roce 20. 01. 2024, ženy 1. SC Bohumín 98 sehrály poslední utkání podzimní části na domácí půdě proti lídrovi celé soutěže rezervnímu týmu Baníku Most ( utkání odloženo na měsíc leden z důvodu listopadového MS 2023 ).

 

Naše ženy potvrdily, že v podzimní části se na bohumínskou palubovku pro body nejezdilo a i pošesté v řadě zvítězily. Po vyrovnaném začátku utkání se hráčky Mostu sice dostaly do vedení 3:2, což však bylo naposledy v celém utkání. Bohumínská děvčata podala opravdu místy až heroický výkon a ve vysokém tempu hráčky soupeře k ničemu nepustily.
 
Všechny naše hráčky si zaslouží absolutorium a díky tomu jsme zaslouženě zvítězily 32:24, kdy již v poločase jsme vedli o pět branek 17:12, uvedl trenér Petr Vachtarčík.
I přes vítězství zůstáváme na třetím místě ligové tabulky, kdy však na nyní vedoucí tým soutěže Jindřichův Hradec ztrácíme pouhý bod.
Další utkání sehrajeme 27. 01. 2024 v 17: 00 hodin opět na domácí palubovce proti SHK Kunovice. V prvním podzimním utkáním na jejich půdě jsme prohrály 28:23 a máme jim co vracet.
 
Nejlepší střelkyně : Vachtarčíková Karolína 7/1
                                    Michalíková Alžběta 7
                                    Mikolajková Marie 5/1
 
 
Ženy zůstaly na podzim v domácí hale neporažené!

Zpět na aktuality