1. SC Bohumín 98 - házená

Další body z hřiště soupeře a ženy jsou stále třetí

Publikováno: 19.11.2023

Na poslední utkání podzimní části odjely naše ženy v sobotu 18. listopadu do brněnských Bohunic, kde se utkaly s místním Tatranem.

Naše děvčata odjela na utkání s velkým respektem vůči soupeři, který v posledních pěti utkáních nepoznal hořkost porážky. Od úvodního hvizdu bylo na soupeři znát, že vítěznou šnůru chce prodloužit i proti našemu týmu.

První půle byla velmi vyrovnaná, ale náš tým po celou jeho dobu musel dotahovat vedení soupeře. Poločasový stav 12:11 ve prospěch Tatranu, byl pro nás varováním do druhé půle.

Kouzlo začátku druhého poločasu opět zafungovalo a holky opět předvedly skvělý obrat ve skóre, když prvních deset minut druhé půle vyhrály 6:1 a od té doby již byly pány na hřišti.

Konečný stav 28:21 pro bohumínská děvčata znamená, že zůstávají na třetí příčce, dva body za vedoucím Baníkem Most B.

Bohumínské ženy přejí všem krásné prožití Vánočních svátků a 21. ledna 2024 se budou těšit na Vaši podporu z hlediště při domácím utkání proti lídrovi soutěže Baníku Most B.