1. SC Bohumín 98 - házená

Bohumín vybojoval dva body v samém závěru!

Publikováno: 6.11.2023

K druhému utkání v řadě na domácím hřišti, nastoupily naše ženy v sobotu 4. listopadu v 17:00 hodin, proti týmu Jiskra Havlíčkův Brod.

I přestože se oba týmy nacházejí na opačných pólech tabulky, bylo utkání vyrovnané až do posledních vteřin.

Začátek utkání byl plně v režii našich žen, kdy v průběhu prvního poločasu jsme se vypracovaly k vedení 13:5, ale ani to nestačilo ke klidnému průběhu zápasu.V poločase byl již stav jen 19:16.

Druhá půle začala z naší strany velmi vlažně a skóre se srovnalo. To co se však událo v závěru utkání, byla skvělá reklama na házenou.

V čase 59:14 hod. si bohumínský trenér Petr Vachtarčík vzal za stavu 34:34 time out. Bohumínské ženy, které hrály do konce utkání oslabeny o jednu hráčku, sehrály domluvenou herní variaci a Barbora Plánková dala v čase 59:37 gól na 35:34.
Jenže soupeř ihned zareagoval a v čase 59:44 vyrovnal...

Ale to ještě nebylo vše, protože holky za velké podpory domácích diváků rychle rozehrály a po skvělé sehrané akci utkání rozhodla v čase 59:56, nejmladší bohumínská hráčka v poli Markéta Halapatschová, po nezištné přihrávce Barbory Plánkové.

Nejlepší střelkyně:
Vachtarčíková Karolína 12, Mikolajková Marie 5, Planková Barbora 5

Další utkání hrajeme opět doma a to 11. listopadu v 15:00 proti TJ Sokol Vršovice