1. SC Bohumín 98 - házená

Bohumínská premiéra se nevydařila

Publikováno: 25.2.2022

První domácí utkání jarni části soutěže proti Lions Hostivice se nám vůbec nevyvedlo.Od prvních minut utkání byly hračky velmi nervózní a nedokázaly si pořádně nahrát. Největší slabinou bylo proměňování vyložených šancí, které jsme si vypracovali (pouhých pět branek za poločas) a to nás stálo velmi špatný výsledek. 

Po přestávce, kdy  jsme si v šatně řekli co udělat pro zvrat utkání. Hráčky byly jako vyměněné, ale ani velká stíhačka nám k vítězství nepomohla. Zkušený soupeř si pohlídal, až do konce utkání svůj náskok z první půle.

"Velkou slabinu cítím ne v herním projevu, ale hlavně v sebevědomí hraček, které na tréninku doslova trhají sítě, ale do zápasu zatím své házenkářské umění nedokáží přenést", vysvětluje trenérJaroslav Kalous, který tým nově vede.

"Jsem aspoň rád, že o přestavce utkání se na palubovce ukázaly v modelovém utkání naše nejmenší dětičky, které jsou budoucností našeho klubu", dodal spokojeně zkušený bohumínský činovník, který ví, že výchova svých hráček je základ dlouhodobě úspěšného klubu.

Bohumínská premiéra se nevydařila

Zpět na aktuality