1. SC Bohumín 98 - házená

kde hrajeme

SH Bospor a DDM aréna

SH BOSPOR
Pro každého návštěvníka jsou dispozici celkem čtyři různá sportoviště. Každé z nich dokáže uspokojit velké množství týmových, ale i individuálních sportů. Tím prvním je hřiště s polyuretanovým povrchem o rozměrech 40x20 metrů, které slouží basketbalu, volejbalu, házené, futsalu a florbalu. Na své si přijdou také badmintonisté, kteří mají k dispozici hned čtyři kurty.
Navíc k této ploše náleží tribuna s kapacitou zhruba 200 míst.

Hned vedle, pouze oddělené sítí, se nachází druhé sportoviště o stejných rozměrech. Liší se však od sebe v tom, že zde naleznou uplatnění především fotbalisté, nohejbalisté nebo také volejbalisté, jelikož k dispozici je v současnosti nejmodernější typ umělého trávníku - tzv. 5. generace. Třetí plochu tvoří tenisový kurt s povrchem s betonovou stěrkou. Ten odpovídá normám mezinárodní tenisové federace (ITF).

Samostatně pak stojí sportovní sál, kde je další hřiště na badminton, přičemž tento prostor slouží také vyznavačům zumby, aerobiku, jógy či jiných podobných aktivit. V celém prostoru haly se pak nachází plně vybavené zázemí, včetně deseti šaten a sprch.

Kontakt: Telefon: 734 788 668
Email: sportovni-hala@bospor.info


SH DDM
Nedaleko "velké" haly (cca. 300m) je také tělocvična DDM Bohumín, kde trenují naši nejmenší. Zde máme k dispozici umělý povrch o rozměrech 27x17m.

SH Bospor a DDM aréna