Hodnocení utkání starších žaček

21.11. 2017 | Autor: Jarek

Trenér starších žaček Jarda Kalous hodnotil poslední čtyři mistrovské utkání. Jaké byly ?

Karviná - Bohumín:

Zápas s Karvinou má vždy nepopsatelně vynikající náboj a nebylo tomu jinak ani v tomto souboji.

Hra obou týmů měla hodnotu moc dobré žákovské házené, kde byla bojovnost,individuální šikovnost, rychlost i skvělé zákroky brankářek na obou stranách.
Naše hráčky v průběhu celého utkání dodržovaly předzápasové pokyny, kde hlavně ubránily nejlepší střelkyni celé soutěže, která si proti našemu týmu nedala jedinou branku.
V průběhu celého zápasu jsme měly trošičku navrch, ale jak už to u dívčí házené bývá i my jsme si vybrali slabou pětiminutovku, ve které se domácí tým chytil a dostal se těsně před koncem utkání do vedení.Naše hráčky jsou však trénovány bojovat, až dokonce a to se jim vyplatilo, kdy Adélka Stonavská srovnávala skóre dvě sekundy před koncem.
Remíza tomuto utkání slušela nejvíce a ukázala, jak vyrovnaná je tato soutěž.
Zábřeh - Bohumín
Dvojutkání se Zábřehem měl dvě strany mince, kdy při zápase v Ostravě jsme domácí tým doslova roznesli na kopytech a výsledek 18:29 byl pro našeho soupeře ještě lichotivý, protože šancí které hráčky neproměnily jsme měli ještě na 10 gólů.
A právě to mohlo hrát v hlavách hráček podstatnou roli když hned po pěti dnech nastoupili proti stejnému soupeři a hra našeho týmu byla příšerná.Už při rozcvičce šlo na hráčkách vidět, že soupeře podceňují, a ikdyž byly v šatně právě na toto upozorňovány v hlavách jim toto podcenění zůstalo.Zápas jsme měli sice celou dobu pod kontrolou, ale hra samotná byla pro nás trenéry velmi špatná...
Poruba A - Bohumín
Poslední zápas podzimní části se našich hráčkám vůbec nepovedl. I když jsme na tento zápas připravovali po všech stránkách včetně bouřlivé atmosféry, která v Porubě bývá mnoho hráčkám se z fantastického povzbuzování podlomili kolena. Od první minuty jako by byl na hřišti jediný tým, který chce vyhrát a tím byly hráčky Poruby.Až v polovině poločasu jsme se i my dostali do hry a v poločase byl stav na ukazateli 12:10 pro domácí.
Po poradě v kabině a upozornění, ať nám neuteče začátek druhého poločasu však hráčky opět propadli strachu zahrát herní variace, které jsme na tento zápas měli sehrané.
Hlavním důvodem naší porážky však bylo nekolektivní pojetí hry a velmi slabá obrana, kterou jsme měli do tohoto zápasu suveréně nejlepší ze všech týmů soutěže.
Ale jak se říká vše zlé je na něco dobré a my víme na čem nejvíce zapracovat v zimní přestávce.